Vali Seymenoğlu'ndan Eğirdir Belediyesi'ne ziyaret

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Vali Seymenoğlu'ndan Eğirdir Belediyesi'ne ziyaret
Haberin Tarihi: 22.1.2019 10:48:37 - Okunma Sayısı:661 defa okundu.

Belediye Başkanı Ömer Şengöl, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu'nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Vali Seymenoğlu'ndan Eğirdir Belediyesi'ne ziyaret

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Eğirdir'e gelerek Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Ömer Şengöl ve Belediye Birim Müdürleri tarafından kapıda karşılanan Vali Seymenoğlu Belediye binasındaki odaları da gezerek çalışan personel ile tek tek tokalaştı. 

Vali Seymenoğlu'nun ziyaretine, Eğirdir Kaymakamı Abdullah Akdaş'ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Albay Mustafa Özdurhan, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Yıldırım, İl İdare Ve Denetim Müdürü Figen Beşik,  İl Özel İdare Genel Sekreteri Bayram Aydemir,  İl Müftüsü Bayram Şahin, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Karasakal, İlçe Jandarma Komutanı  Yzb. Can Sercan Altay da eşlik etti.

Eğirdir, elma, göl ve belediye hakkında sohbet edilen ziyarette, misafirlere Belediye tarafından ev hanımlarına hazırlatılan ŞOKELMA ve ELMA GEVREĞİ ikram edildi. Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu ve misafirler, şokelma ve elma gevreğine hayran kaldılar.

Belediye Başkanı Ömer Şengöl, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu'nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Vali Seymenoğlu ve beraberindeki heyet Sarıidris'e geçmek üzere belediyeden ayrıldı.  

Bu Haberi PaylaşYorum Yap