İYİ Parti Eğirdir'de seçim startını verdi

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İYİ Parti Eğirdir'de seçim startını verdi
Haberin Tarihi: 12.2.2019 14:48:40 - Okunma Sayısı:1208 defa okundu.

İYİ Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Tuba KARACA: "Biz Eğirdir için elimizi taşın altına koyuyoruz. Eğirdir hak ettiği iyi belediyecilik hizmetini alana kadar kolumuz da kopsa yolumuzdan asla taviz vermeyeceğiz."

İYİ Parti Eğirdir'de seçim startını verdi

 

İYİ Parti Eğirdir İlçe teşkilatı parti binasında yaptığı toplantıyla seçim startını verdi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Tahsin TAŞBAŞ, İl Genel Meclis Üyesi Halil OKUTAN ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İYİ Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Tuba KARACA şunları söyledi:

"Bu göreve; Eğirdir halkını, layık olduğu İYİ belediyecilik hizmetine kavuşturmak için talip oldum. Bu nedenle hep birlikte daha İYİ belediyecilik ve daha iyi hizmet sözü verdim. Eğirdir halkının takdirleriyle başlayacağım Belediye Başkanlığı görevim sürecince bu sözümü her an tutacağım. Adalet ve eşitlik ilkelerinden ayrılmadan, Eğirdir halkının memnuniyetlerini gözeterek, milli, çoğulcu ve katılımcı belediyecilik görevini yerine getireceğim.

Gece gündüz ayırmadan, yılmadan ve yorulmadan çalışacağız. Tüm belediye hizmetleri hızlı ve çözümcü olacak. Belediyemizin hesapları tutumlu ve şeffaf bir şekilde idare edilecek.

Belediye başkanlık seçimleri bir parti çatısı altında gerçekleşir ama belediye yönetimi partiye bağlı ve parti için olmaz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm partilerle ve idareci arkadaşlarımızla sadece Eğirdir’in menfaatlerini gözeterek iyi belediyecilik hizmeti sunacağız.

Bu güne kadar kimseyle en ufak bir hesabım, tartışmam, kavgam yada savaşım olmadı. Ama Eğirdir için bugünden sonra Eğirdir’in hak ettiği İYİ belediyecilik hizmeti için savaşacağım.

Savaş dedim ama bunu sakın anlamak istediğiniz yerlere çekmeyin. Bu hizmet savaşıdır. Biz Eğirdir için elimizi taşın altına koyuyoruz. Eğirdir hak ettiği iyi belediyecilik hizmetini alana kadar kolumuz da kopsa yolumuzdan asla taviz vermeyeceğiz."

 

Bu Haberi Paylaş


  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi

Yorum Yap