Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümünü Kutlama Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu’nun Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümünü Kutlama Mesajı
Haberin Tarihi: 13.6.2019 17:44:31 - Okunma Sayısı:568 defa okundu.

Seymenoğlu: "Tarihi şan, şeref ve fedakârlıklarla dolu milletimize hizmet etmek için her an hazır olan Jandarma Teşkilatımızın 180. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum."

ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN

JANDARMA TEŞKİLATININ 180. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ

KUTLAMA MESAJI

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümünü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Seymenoğlu, mesajında;

"Güvenlik bir devletin en önemli görevleri arasındadır.  Bu anlamda Jandarma Teşkilatımız, ülkemizin ve milletimizin bekası için kendi canlarını ortaya koyarak,  yasalar çerçevesinde kamu düzenini korumak, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak üzere üstün bir vazife anlayışıyla gece-gündüz fedakârca görevlerini ifa etmektedirler.

Gücünü yasalardan ve manevi desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, modern donanımı, disiplini, eğitimli personeli ile takdiri hak etmiş ve aynı zamanda yasalara, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla  milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.

Jandarma Teşkilatımızın, 180 yıldır olduğu gibi bugün ve gelecekte de, huzur ve güvenliği korumak için kendisine verilen görevleri, milli ve manevi değerlerimizi, hak ve adalet anlayışımızı, insan haklarını esas alan üstün vazife ve hizmet anlayışıyla yerine getirmeye devam edeceğine inancımız sonsuzdur.

Tarihi şan, şeref ve fedakârlıklarla dolu milletimize hizmet etmek için her an hazır olan Jandarma Teşkilatımızın 180. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevleri başında hayatını kaybeden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap