Isparta AHBAP Üyeleri Eğirdir Gölü Çevresini Temizledi

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Isparta AHBAP Üyeleri Eğirdir Gölü Çevresini Temizledi
Haberin Tarihi: 24.6.2019 14:13:50 - Okunma Sayısı:638 defa okundu.

Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) Isparta üyeleri, Eğirdir' de çevre duyarlılığına yönelik farkındalık yaratmak amacıyla "Kirletme, temizle" sloganı ile  göl ve çevresinde çöp toplama etkinliği düzenledi.

Isparta AHBAP Üyeleri Eğirdir Gölü Çevresini Temizledi

           

Ünlü Şarkıcı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) Isparta üyeleri, Eğirdir' de çevre duyarlılığına yönelik farkındalık yaratmak amacıyla "Kirletme, temizle" sloganı ile  göl ve çevresinde çöp toplama etkinliği düzenledi.

Türkiye’nin en büyük temizlik harekâtı olarak değerlendiren AHBAP Platformu’nun Isparta  üyeleri ise Eğirdir gölü ve çevresini temizledi. Çevre duyarlılığı için farkındalık yaratmak isteyen üyeler temizlik sonrası sosyal medya hesaplarından ‘#KirletmeTemizle’ etiketiyle fotoğraf paylaştı.

Etkinlikte Eğirdir Belediyesi tarafında katılımcılara otobüs ve yemek temini yapılırken, Eğirdir Belediyesini temsilen  Başkan Yardımcısı Erhan Savran etkinliğe katılım sağladı. 

Savran etkinlik sırasında katılımcılara tek tek teşekkür ederken, bu gibi projelere her zaman destek olacaklarının altını çizdi.  AHBAP üyeleri ise etkinliğe destek veren Eğirdir Belediyesine sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

AHBAP’ın resmi hesabında yapılan açıklamaya göre, ilk etapta 3 ay boyunca sürdürülmesi planlanan #KirletmeTemizle projesi, geleneksel olarak devam ettirilecek.   

 

 

Bu Haberi Paylaş


  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi
  • eğirdir,egirdir haber,akın gazetesi

Yorum Yap