Milletvekili Cesur’dan Kurban Bayramı Mesajı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Milletvekili Cesur’dan Kurban Bayramı Mesajı
Haberin Tarihi: 10.8.2019 11:14:03 - Okunma Sayısı:488 defa okundu.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Cesur’dan Kurban Bayramı Mesajı

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. 

Cesur mesajında; “Kurban Bayramı’nın milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve İYİ günler getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sevgi ve hoşgörünün, yardımlaşmanın ve paylaşmanın simgesi olan bayramlar küslüklerin bittiği, büyük küçük demeden herkesin ortak paydada buluştuğu özel ve güzel günler olduğunu ifade eden Cesur sözlerine şu şekilde devam etti; Biz yine özünde İYİLİK, kardeşlik, dostluk, sevgi, hoşgörü, gibi yüce değerleri barındıran bu mübarek günü, Kurban Bayramı’nı; hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Öfke, kibir, hırs ve bencilliğin yerini huzur, dayanışma, kardeşlik ve barışın aldığı bayramlara duyulan özlem, bu mübarek gün ile birlikte son bulur, yüce Türk milleti ve tüm İslam âlemi hak ettiği refaha ve kardeşliğe bir an önce kavuşur.

Diliyorum ki bu memlekette huzur ve güven olsun. Aziz vatan topraklarında bir daha kan akmasın ve analar ağlamasın. Bu vesileyle vatanımız için, bayrağımız için, geleceğimiz için, gözünü kırpmadan canını feda eden tüm şehitlerimize ve gazilerimize şükran duyuyorum. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömür, kederli aileleri ve milletimize sabır diliyorum.

Yarınlara güvenle bakan, siyasi, ekonomik ve sosyal anlamda dünyaya örnek olacak düzeyde çağdaş, kalkınmış İyiliklerle dolu bir Türkiye umuduyla, Isparta’lı hemşerilerimizin, Isparta’da yaşayan vatandaşlarımızın ve  tümmilletimizin Kurban Bayramını kutluyor; kurbanlarınızın ve ibadetlerinizin kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum.

Saygılarımla,

 

                                                                           Dr. Aylin CESUR

                                                                           İYİ Parti Isparta Milletvekili

Bu Haberi PaylaşYorum Yap