Yolun Açık Olsun Selçuk Tokgöz

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Yolun Açık Olsun Selçuk Tokgöz
Haberin Tarihi: 18.9.2019 16:32:10 - Okunma Sayısı:1689 defa okundu.

Meslektaşımız Selçuk Tokgöz, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi sorumlusu olarak yeni görevine başladı.

YOLUN AÇIK OLSUN SELÇUK TOKGÖZ

Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Biriminde basın müşaviri olarak görev yapan meslektaşımız Selçuk Tokgöz’ün tayini çıktı.

Basın camiasında uzun yıllar gazeteci olarak çalışan ve 2011 yılında Eğirdir Belediyesi’nde göreve başlayan meslektaşımız Selçuk Tokgöz, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi sorumlusu olarak yeni görevine başladı.

8 yıl hizmet verdiği ilçemizden ayrılmadan önce Gazetemizi ziyaret ederek vedalaşan Selçuk Tokgöz, görev yaptığı sürece Eğirdir Belediyesi’nin hizmetlerinin tanıtımının yanı sıra Eğirdir’imizin tanıtımında da önemli görevlerde bulundu. Ayrıca ilçemizdeki çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına da fotoğraf, video ve haber desteği verdi. Meslektaşımız Selçuk Tokgöz’e ilçemize verdiği hizmetler için teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap