İKİLİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,İKİLİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Haberin Tarihi: 3.11.2023 09:43:48 - Okunma Sayısı:484 defa okundu.

Aile ve Sosyal Hizmetler (ASHM) İl Müdürlüğü ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) arasında önemli bir protokol imzalandı.

İKİLİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

      Aile ve Sosyal Hizmetler (ASHM) İl Müdürlüğü ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) arasında önemli bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında öğrencilerin, eğitim, iletişim, hukuk, iktisat, medya, sağlık ve bağımlılık alanlarındaki hizmetlerden daha etkili biçimde yararlanmalarına, aile içi süreçlerini işlevselleştirerek aile yaşam kalitelerinin artmasına sahip olduğu her türlü kaynağı etkili bir şekilde yönetmelerine ve karşılaşabilecekleri çeşitli risklere yönelik önlemler almalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

      Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal ve Aile ve Sosyal Hizmetler (ASHM) İl Müdürü Yakup Kütük protokole imzalarını atarak bir konuşma yaptılar.

      Protokol imza törenine ISUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Özçelik, SKS Başkanı Musa Uysal, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Cevriye Altıntaş, ASH İl Müdürü Yardımcısı Lütfü Büyükses, SHM Müdür Yardımcısı Kamile Şahin ve Sosyolog Rafiye Tok de katıldı.

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap