Başkan Mustafa Özer: “BAYRAMLARIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ”

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Başkan Mustafa Özer: “BAYRAMLARIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ”
Haberin Tarihi: 9.4.2024 10:30:33 - Okunma Sayısı:314 defa okundu.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında “Bayramlarımızı En Güzel Şekilde Değerlendirmeliyiz” dedi.

Başkan Mustafa Özer: “BAYRAMLARIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ”

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:

“Başı Rahmet, Ortası Mağfiret Sonu Cehennem Azabından Kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız. İbadet, rahmet, bereket, sabır, yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sevgi, saygı ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramlar milletimizin en güzel, en anlamlı günlerindendir. Kırgınlıkların unutulduğu, mutlulukların paylaşıldığı, dostlukların güçlendiği günler olan bayramlarda manevi değerlerimiz etrafında bütünleşeceğiz.

Bayramlarımız gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günlerdir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz. Bu vesileyle tüm İslam Aleminin ve değerli hemşehrilerimin Mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap