Saadet Partisi'nin 6. Olağan Kongresi Yapılacak

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Saadet Partisi'nin 6. Olağan Kongresi Yapılacak
Haberin Tarihi: 4.5.2016 09:27:00 - Okunma Sayısı:817 defa okundu.

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Teşkilat Başkanlığının 6. Olağan genel kurul toplantısı 8 Mayıs 2016 Pazar günü Essan İşhanı 4. Kat /Eğirdir adresinde yapılacak.

Saadet Partisi’nin 6. Olağan Kongresi Yapılacak

 

            Saadet Partisi Eğirdir İlçe Teşkilat Başkanlığının 6. Olağan genel kurul toplantısı 8 Mayıs 2016 Pazar günü Essan İşhanı 4. Kat /Eğirdir adresinde yapılacak.

            Saadet Partisi Eğirdir İlçe Teşkilat Başkanı Mahmut Sağlam’ın yeniden aday olduğu kongrede Sağlam, bütün esnaf ve hemşehrilerimizi yapılacak olan kongreye davet etti.

            Dün gazetemize ziyarette bulunan Saadet Partisi Eğirdir İlçe Teşkilat Başkanı Mahmut Sağlam, Hükümetin politikalarını eleştirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

            “Milletçe krediye mahkum borca esir faizden bir türlü kurtulamadığımızın farkındayız. Sizleri bu duruma mecbur bırakanlar bu dünyada da ahrette de elbet hesap verecekler.

            Allah, Jandarmamıza, Askerimize, Polisimize ve diğer güvenlik birimlerimize sabır, kolaylıklar versin, yar ve yardımcısı olsun.

            Hiç başlamaması gereken, olmaması gereken müzakere ve süreçlerin sonucu ortadadır.

            Buna rağmen Avrupa ve Amerika’nın dayatmaları ile işbirliği yapılması, kriterlerin yerine getirilmesinin hayret verici sonuçları, ödeyeceğimiz ağır bedeller ülkemizin ve İslam aleminin hayrına değildir. Milli görüş ile Allah’ın izniyle bu çatışmacı, faizci, borca esir edilmiş düzen sona erecek, zulüm ve kargaşalar sona erecektir.

            Milli görüşe Saadet Partisi’ne kulak verin. Sesimizi dinleyin. Asla yanılmayacaksınız ve 40 yıldır sizleri hiç yanıltmadık. Bizlere iftira atıp, sizleri yanıltanlar utansın ki onları gelecekte çocukları dahi affetmeyecek. Milli görüş, menfaat çıkar topluluğu değildir. Hakkın hakim kılınması için çaba sarf edenlerin yeridir. Allah nurunu elbet tamamlayacak. Esenlikle kalın. Esselamu aleyküm.”

Bu Haberi PaylaşYorum Yap