MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET DEMİREL’DEN PINAR PAZARI SAĞLIK OCAĞI YAPIM YERİ ELEŞTİRİSİ

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET DEMİREL’DEN PINAR PAZARI SAĞLIK OCAĞI YAPIM YERİ ELEŞTİRİSİ
Haberin Tarihi: 13.9.2021 09:58:27 - Okunma Sayısı:916 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel, 800 yıllık tarihi Pınarpazarı pazar alanına yapılan Sağlık Ocağı inşaatının yerine tepki göstererek açıklamada bulundu.

MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET DEMİREL’DEN

PINAR PAZARI SAĞLIK OCAĞI YAPIM YERİ ELEŞTİRİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel, 800 yıllık tarihi Pınarpazarı pazar alanına yapılan Sağlık Ocağı inşaatının yerine tepki göstererek açıklamada bulundu.

PINAR PAZARI SAĞLIK OCAĞI YAPIM YERİ HAKKINDA MHP İLÇE TEŞKİLATI OLARAK DÜŞÜNCELERİMİZ;

"MHP Eğirdir İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Eğirdir Pınarpazarı Mahallesini ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik.

800 Yıllık Pınarpazarı Pazar alanında gerçekleştirilen ve yapımı devam eden Sağlık Ocağı İnşaatını yakından gördük.

Mahalle sakinleri yapımı devam eden Sağlık Ocağı İnşaatının 800 Yıllık Tarihi Pazar Alanında olmasını istemiyorlar. Bu itirazlarının bize göre de haklı sebepleri vardır.

Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir İlçe Teşkilatı olarak Pınarpazarı Mahallemizde Sağlık Ocağı Yapılmasına karşı DEĞİLİZ. Fakat yapımı devam eden alanda yapılmasını doğru bulmuyoruz.

Alternatif, kullanışlı alanlar tespit edilebilirdi. Mahalle Sakinlerimizin düşünceleri alınabilirdi.

Tarihi alan ve mekanların misyonuna uygun kullanılmasını arzu ediyoruz.

Lütfen Mahalle Sakinlerimizin sesine kulak verelim ve bize göre de yapımı devam eden inşaatın uygun alanda yapılmasını sağlayalım.

Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir Teşkilatı olarak Eğirdir ve Eğirdir de ikamet edenlerin Ali Menfaatlerine uygun hareket etmekteyiz.

Bu düşüncemiz kesinlikle eleştiri değildir. Allah Devletimize zeval vermesin yapılan ve yapılacak olan tüm yatırımları destekliyoruz. Önerimiz yapılacak olan yatırımların uygun alanlara yapılması ve kullanışlı olmasıdır. Yatırımların yerinde ve doğru olmasıdır."

 

Bu Haberi PaylaşYorum Yap