Eğirdir Seçimini Yaptı

eğirdir haber,akın gazetesi,egirdir haberler,son dakika,Eğirdir Seçimini Yaptı
Haberin Tarihi: 1.4.2019 15:55:49 - Okunma Sayısı:2650 defa okundu.

Başkan Veli Gök İle Eğirdir'de Yeni Dönem...

Başkan Veli Gök İle Eğirdir'de Yeni Dönem...

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Ak Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Veli Gök, açık ara farkla seçimi kazanarak, Eğirdir'in yeni Belediye Başkanı seçildi.

Dün ilçemizde de gerçekleştirilen yerel seçimlerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, saat 17.00'den itibaren oy sayımlarına başlandı ve saat 18.00 sıralarında da Ak Parti Belediye Başkan Adayı Veli Gök'ün seçim yarışını kazandığı belli oldu.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Veli Gök'ün başkanlığı kazanmasının netleşmesinden sonra, araçlarıyla konvoy yapan partililer, gece geç saatlere kadar kutlamalar düzenleyerek, seçimleri kazanmanın mutluluğunu yaşadılar.

Dün yapılan yerel seçimlerde İlçe Merkezinde toplam 47 sandıkta 12 bin 187 seçmenden 10 bin 749  seçmen oy kullandı, 10 bin 415 oy geçerli sayıldı.

31 Mart seçimlerinde büyük farkla Eğirdir Belediye Başkanı seçilen Veli Gök ve ekibini, seçimlere katılan diğer partilerin adaylarını ve ekiplerini kutluyor, seçimlerin ülkemize, ilçemize, milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu Haberi PaylaşYorum Yap